Концептуальна фото-кав`ярня “Фіксаж”, Львів

Ukraine, Lviv: Концептуальна фото-кав`ярня “Фіксаж”

Ще восени я запримітила у Львові, на вул. князя Романа, нову цікаву концептуальну кав`ярню. Я проходила повз, і краєм ока побачила дуже багато фотоапаратів. Спершу мені здалось , що це черговий антикварний магазинчик, однак наявність столів і вітрини дали змогу зрозуміти, що це не так. Зловивши момент, вже за кілька днів, я сиділа у цьому закладі з подругою і розкладала враження по поличкам. Що і як мені сподобалось та надихнуло у кав`ярні “Фіксаж” – далі у огляді.

IMG_0691

 

Інтер`єр

Оздоблення “Фіксажу” – основна фішка закладу. Ще знадвору увагу привертає меню, яке знаходиться у старенькій фотокамері, а також велике вікно з окремим столиком та різними цікавими антикварними дрібничками.

IMG_0688

Заходимо всередину і опиняємось у справжньому доглянутому музеї. З правої сторони знаходиться більшість столиків, а на стінах висять різноманітні моделі фотоапаратів, оформлені у позолочені рамки.

IMG_0674

IMG_0673

IMG_0672

Зліва – підвищення з окремим столиком, фотографії на стінах, вітрина та барна стійка.

IMG_0658

Прямо по курсу – старенький комод із тематичними книжками та іншими ретро-цікавинками.

IMG_0676

IMG_0662

Лівіше від барної стійки можна знайти сходи, які ведуть на цокольний поверх. Тут знаходяться фото і відеокамери, бар та ще кілька столиків.

IMG_0681

IMG_0687

вздовж сходів – місце пам`яті для полароїдів :)

IMG_0679

Різноманітні аксесуари тут також витримані в стилі – серветниці у об`єктивах (не знімаються, ми пробували :)), а рахунок Ви отримаєте у банячках для проявки плівки.

IMG_0656

Загалом інтер`єр мене дуже приємно вразив, якби не…

IMG_0675

Знайома імітація фрески, правда? Підозрюю, що художник у “Фіксажі” і “Штрудель Хаусі” – одна особа. Ну не подобається мені ця “фішка”, і вона тут взагалі не в тему, і, як на мене, виглядає рагульсько.

На стелі ще дуже навіть симпатично (здається, тут і дійсно справжня фреска), але на стінах -жахливо.

IMG_0664

Одним словом, дизайн красивий, цікавий, добре витриманий, окрім вище описаного мінуса.

 

Страви

Наскільки я зрозуміла, кухні, як такої, у данному закладі немає. Усе, що тут можна замовити – це тістечка з вітрини та напої із бару. Комусь такий підхід не до вподоби (наприклад, одна моя добра знайома мала необережність потрапити сюди тоді, коли була дуже голодною :)), а для мене  в данному випадку це неважливо, адже у “Фіксажі” акцент робиться на інші речі.

IMG_0678

IMG_0677

Ми з подругою замовили штруделі, капучіно та чай – простий комплект для теплих балачок. Подача була акуратною, а сам чай тішив око у прозорому заварнику на прозорому пальничку. Тістечка особливо не вразили – я впевнена, що їх привозять на замовлення, тож спробувати їх можна у більшості закладах Львова.

IMG_0670

IMG_0667

IMG_0666

 

Атмосфера

Ще один позитивний пункт у закладі – відкритість до культурних заходів. При “фіксажі”  діють вечори кінопереглядів та фотоклуб. Ми з подругою якраз потрапили в один вечір, коли на нижньому поверсі прокручували стареньку чорно-білу стрічку. Наскільки мені відомо, демонструються тут фільми лише 30-60 рр. Досить атмосферно :)

п.с. обожнюю фотографувати моменти перегляду кіно із субтитрами :)

IMG_0686

Гадаю, варто написати ще й кілька слів про персонал. На момент відвідин кав`ярні, тут працювали молоді приємні хлопці. Обслуговували нас акуратно, ввічливо, усміхались, не нав`язувались. Одним словом, гарна робота.

 

Ціни

Ціни у “фіксажі” – середньостатичні, і особливо не різнитимуться від більшості міських закладів. Мої посиденьки винесли біля 100 грн, що для мене за нинішньої інфляції – абсолютно стандартна вартість культурного походу до кав`ярні.IMG_0663

 

Висновки

“Фіксаж” – гарний тематичний заклад, куди варто прийти на зустріч з друзями і знайомими. Тут можна приємно провести час, отримати гарне обслуговування за помірну ціну, оглянути різноманітні моделі фототехніки.

Якщо ж Ви зголодніли і шукаєте заклад, де б можна було добре перекусити – Вам не сюди. Кухня цієї кав`ярні обмежується тістечками та напоями.

Сам дизайн “Фіксажу” – цікавий та неординарний, тут є на що подивитись, але, загалом для себе, оцінку я ставлю 5- за малюнки фресок на стінах :)

Categories: Tasty Places, Без категорії