IMG_40882

Коли на голову звалюється духовка щастя

Не знаю як у Вас, а у Львові зараз погода така, що лізь під ковдру та й не вилазь. Та, не зважаючи на це, у мене гарні новини. По-перше, в суботу мені виповнилось 26 :) І в ту ж суботу до мене приїхала нова духова шафа. Власне, про неї, точніше про обставини за яких вона потрапила до мене, хочу Вам трішечки розказати.
IMG_4088

Мабуть, у багатьох з Вас хоч раз траплялась ситуація, коли ти усім серцем чогось дуже хочеш, а воно раз, і відбудеться. Це такий заряд енергії, таке щастя, що ти не ходиш, а стрибаєш, і хочеш обійняти увесь світ. У мене було щось схоже :)

Йшов жовтень і я активно думала над тим звільнятись з роботи чи ні, чи є сенс у моїх блогах і чи це не просто чергова власна примха. Ні, я не збиралась залишати свої блоги, ні. Просто йти з високооплачуваної надійної роботи заради того, щоб більше готувати та писати, та ще й в таку фінансову нестабільність в країні, та ще й без чіткого плану для власного заробітку… Багато хто міг би сказати, що у мене щось негаразд.

А я все відважувалась і в голові крутилась одна думка. “Всесвіт, дай мені хоч якийсь знак, щоб мені було не так страшно. Будь ласка”. І він дав :) Як тільки я розставила для себе усі пріорітети, мені практично на наступний день написали листа з компанії Pyramida.

Якщо Ви переглядали шоу “Майстер-шеф”, то, мабуть, помічали на чому готують учасники. Саме так, на техніці цієї фірми. Але повернімось до листа.

Коли я його прочитала, то спершу не повірила своїм очам. Мені написали, що в компанії помітили мій блог і він їм сподобався. Що “Піраміда” хоче запропонувати мені співпрацю і надати на тестування свою техніку. І що вони будуть дуже раді, якщо я погоджусь.

Можливо для досвідченого блогера це і звичайна пропозиція, але коли твій сайт досить свіжий і коли ти стоїш на роздоріжжі і чекаєш на знак, а тобі на голову падає ціла духовка… Одним словом, мене захопило справжнісіньке дитяче щастя. Та чи варто казати, що, якраз незадовго до тих самих подій, я жалілась знайомим, мовляв, наша старенька духова шафа геть сумна і мені так хочеться нову?

Уууух…. Пишу і знову це все переживаю :) Гадаю, що в багатьох є кілька питань на тему “що далі?”. Спаму не буде, ні в якому разі, інакше б я таке не погодилась. Все таки мої читачі мені дорожчі.

Будуть такі самі рецепти, лишень готуватимуться вони вже у “Піраміді”. Так як духовка у мене на тестуванні, то, можливо, десь-колись, я згадаю про окремі її сторони під час приготування випічки. Все ж таки електричною шафою я користуватимусь вперше і, думаю, що різниця між старенькою газовою Занусі буде мені помітна.

Наостанок, для скептиків, які розповідають, що блогами класно займатись лише за кордоном, тому що в Україні ти на цьому нічого ніколи не отримаєш, скажу, що це неправда :) І зараз Ви самі це бачите. Головне у нашому житті – бажання, а все решта прийде за ним. Хоча навіть для мене мій Tasty World – не бажання нагріти кишеню. Це моя емоційниа скарбничка, адже коли я стараюсь, готую, думаю і ділюсь… а потім ще й отримую позитивні відгуки і радісні усмішки – я почуваюсь найщасливішою людиною :) Дякую, що Ви зі мною !

Categories: Без категорії