IMG_0443

France, Paris: найсмачніше у світі морозиво у Tutti Sensi

Якщо Ви коли-небудь гулятимете на Монмартрі, зайдіть будь-ласка у Tutti Sensi, що знаходиться на rue Norvins 14. Це маленький магазинчик, де готують налиснички та продають морозиво.

IMG_0442

IMG_0445

На перший погляд нічого особливого, звичайне італійське Gelato, однак виглядає воно дуже апетитно, а від розмаїття смаків просто розбігаються очі (я нарахувала 28 видів).

IMG_0439

IMG_0441

IMG_0440

Ви можете обрати різні стаканчики: паперовий або вафельний певного розміру, а також різну кількість кульок. Ціни, звісно, не дуже дешеві, якщо порівнювати з нашим морозивом. Мої 2 кульки у вафельному стаканчику вартували біля 5 євро. Але яка ж це була смакота! Тільки-но ми з друзями вийшли на вулицю, як почали пробувати одне в одного хто що обрав. А потім ми просто закривали очі від задоволення і єдине,що могли сказати – блаженне і довге “ммммммммммммМММмммм”…. Ніколи б не подумала, що можу насолоджуватись їжею настільки буквально.

IMG_0444

Одним словом, якби я купила на одну кульку більше, я б розплакалась від щастя. Чому? Тому що це найсмачніше морозиво, яке я коли-небудь куштувала! І якщо Ви також хочете таке спробувати, то не вагайтесь і їдьте на Монмартр :)

IMG_0449

Categories: Paris, Tasty Places, Без категорії