About

Вітаю! Мене звати Катя і я дуже люблю смачно поїсти :)
kate art

Одного разу я зауважила, що найбільше подобаюсь собі на випадкових фото, де я щось жую. І не дарма, адже саме в момент трапези, на моєму обличчі починає гуляти блаженна усмішка. Я люблю смачну здорову їжу, а коли вона ще й поєднується з гідним і приємним місцем, то це перетворюється на справжнісінький момент одкровення.

Взимку 2014 року, залишивши за спиною усі докори совісті стосовно калорій, я ловила насолоду від порції італійського салату у невеликій піцерії. В один момент, я зрозуміла, що хочу знимкувати цей привабливий інтер”єр, їжу, подачу, передавати дух закладу і радити його друзям. Саме так народилась ідея цього блогу.

Хочу зауважити, що я не маю жодної кулінарної освіти, ба більше, я навіть не вмію сервірувати правильно стіл, однак я безсумнівно довіряю своїм смаковим рецепторам. Власне, у цьому блозі я ділитимусь своїми скромними кулінарними поривами і враженнями від різноманітних закладів. А так як я ще й будую наполеонівські плани стосовно подорожей світом, то й заклади оглядатиму не лише вітчизняні, але й закордонні :) Звідси й назва – Tasty World (смачний світ).

Також хочу наголосити, що усі враження від закладів, які розглядаються у цьому блозі – це лише особисте враження автора, яке може різнитись із думкою інших людей. Усі ми різні і у кожного свій смак, тож прошу поважати цей фактор і бути ввічливим одне до одного :)

Сподіваюсь, Вам сподобається цей сайт. Якщо у Вас виникнуть питання чи пропозиції – я завжди відкрита для нових знайомств :)

 

Мої проекти:

Art of life – мій блог про подорожі та велосипеди