About

77414077_10212707186753077_3000056337250910208_n (1)Вітаю! Мене звати Катя і я дуже люблю смачно поїсти :)

Одного разу я зауважила, що найбільше подобаюсь собі на випадкових фото, де я щось жую. І не дарма, адже саме в момент трапези, на моєму обличчі починає гуляти блаженна усмішка. Я люблю смачну здорову їжу, а коли вона ще й поєднується з гідним і приємним місцем, то це перетворюється на справжнісінький момент одкровення.

Взимку 2014 року, залишивши за спиною усі докори совісті стосовно калорій, я ловила насолоду від порції італійського салату у невеликій піцерії. В один момент, я зрозуміла, що хочу знимкувати цей привабливий інтер”єр, їжу, подачу, передавати дух закладу і радити його друзям. Саме так народилась ідея цього блогу.

Хочу зауважити, що я не маю жодної кулінарної освіти, ба більше, я навіть не вмію сервірувати правильно стіл, однак я безсумнівно довіряю своїм смаковим рецепторам. Власне, у цьому блозі я ділитимусь своїми скромними кулінарними поривами і враженнями від різноманітних закладів.

Сподіваюсь, Вам сподобається цей сайт. Якщо у Вас виникнуть питання чи пропозиції – я завжди відкрита для нових знайомств :)

 

Мої проекти:

Art of life – мій блог про подорожі та велосипеди